Kaip numesti svorio nuo šlaunų?

0
2090
kaip numesti svorio

Kaip numesti svorio nuo šlaunų? Daugelio žmonių kamuojanti problema. Į ką reikia atkreipti dėmesį norint numesti svorio? Kaip lengviau numesti svorio? Kas svarbiau sportas ar mityba?

Visų pirma noriu pabrėžti jog negalima išskirti sporto ir mitybos, tai abu komponentai labai svarbūs norint numesti svorio. Todėl daugelis mitybos specialistų teigia jog sportas  ir mityba turi būti derinami tarpusavyje. Nei vienas iš jų nėra svarbesnis šie du komponentai turi būti vienodai Jums svarbūs.

Pateiksiu Jums pagrindines taisykles kaip mūsų organizmas atsisako riebalinio pertekliaus kaip numesti svorio nuo šlaunųant mūsų kūnų. Tam kad numestumėte svorio Jūs turite organizmui suteikti mažiau kalorijų nei kad jam reikia, trumpai tariant Jums reikia sukurti kalorijų deficitą. Jūsų organizmas negavęs pakankamai kalorijų, pradės deginti ir imti energiją iš Jūsų kūno riebalų sukurdami kalorijų deficitą organizmą priverčiate imti energijos iš Jūsų kūne esančių riebalinės masės sankaupų. Kuo mažiau suvartosite kalorijų tuo labiau organizmą priversite deginti riebalus.

Sukurti reikiamą kalorijų deficitą Jums padės subalansuota mityba bei sportas. Tiek sportas tiek subalansuota mityba yra labai svarbu kaip ir minėjau anksčiau  negalima iš jų nei vieno  išskirti, kuris yra labiau svarbus. Tik susiderinę mitybą ir pasitelkę sportą į pagalbą Jūs atsikratysite Jus kamuojančio riebalinio sluoksnio pertekliaus bei sustiprinsite visą kūną. Jausite žvalūs ir energingi kiekvieną dieną.

Taip pat skaitykite: Maisto papildai – 7 mitai apie juos

Kaip numesti svorio nuo šlaunų mitybos pagalba?

Išskirsiu pačią pagrindinę mitybos klaidą. Tai ta jog mes neskaičiuojame kalorijų gaunamų iš maisto ir valdome tam tikrą maistą  visiškai nereikalingu  metu. Jeigu avižos puikiai tinka pusryčiams jos visiškai yra netinkamos vakarienei. Dar išskirsiu vieną iš didesnių klaidų tai jog mes nevalgome pusryčių. Pusryčiai tai pats pagrindinis dienos valgis. Valgydami nesveika nesubalansuotą maistą galime iššaukti begales sunkių ligų ar valgydami tik vieną kartą ar du kartus per dieną. Todėl daugelis žmonių patenka į užburtą nesveiko gyvenimo ratą iš kurio labai sunku išeiti.

Kaip išeiti iš užburto rato? Kaip numesti svorio nuo šlaunų?

Pirmiausia susiskaičiuokite dienos raciono kalorijos. Skaičiuokite kiek suvartojate angliavandenių, baltymų bei sveikųjų  riebalų. Pusryčiams suvartokite didžiąja dalį angliavandenių. Angliavandenius stenkitės suvartoti pirmojoje dienos pusėje. Antrojoje dienos pusėje apmažinkite suvartojamų angliavandenių kiekį, o vakarienei paskutiniams valgymams  iš vis jų atsisakykite. Vakarienei valgykite liesus produktus turinčius daug baltymų kaip pvz:  varškė, proteino kokteilis.

Jūs jau žinote kaip numesti svorio nuo šlaunų? Tai imkitės veiksmų ir pasiekite tai.

RAŠYTI KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × three =